SZTUKA STYLIZACJI

W sztuce stylizacji ważne jest nie tylko dobrać ubiór do obecnych trendów, własnego gustu czy okazji. Jedną z podstawowych przesłanek w odpowiednim dobraniu stroju jest to jaką mamy figurę. Nie wszystkie wyglądamy jak Kate Moss. Czasem mamy pupy jak Jennifer Lopez czy szerokie ramiona jak Cameron Diaz lub biust jak Kate Hudson.

Odpowiednio dobrany krój spowoduje, że biust się powiększy lub ładnie wyeksponuje. Talia wydawać się będzie węższa a biodra proporcjonalne do ramion. Krój spodni czy koszuli możemy dobrać tak by dodać sobie optycznie parę centymetrów wzrostu. Szczupłe i wysokie dziewczyny chłopięca sylwetkę mogą zatuszować idealnie dobranym krojem i długością spodni lub bluzką, która podkreśli atuty i zatuszuje niedoskonałości.

Wybraliśmy koszule z najnowszej kolekcji Pretty One dedykowane poszczególnym sylwetkom. Marka proponuje najróżniejsze kroje bluzek sprawdzające się przy różnych typach sylwetki. Mamy odpowiedź jak zatuszować szeroką talię czy podkreślić to co w nas najpiękniejsze.

Uzbrojone w taką wiedzę nie grozi nam zostanie Fashion Victim.

© Copyright Moda 2024