Golf – idealne rozwiązanie dla każdej kobiety

Ten element kobiecej garderoby jest nieśmiertelny i powraca co roku do łask w porze jesienno-zimowej. Golf, bo o nim właśnie jest powyższe zdanie, to idealne rozwiązanie praktycznie dla każdej kobiety. Liczne fasony dostępne w sklepach to możliwość swobodnego wyboru takiego modelu, który doskonale będzie pasował do figury i wieku kobiety.

            Pod szyję czy z lejących dekoltem? W zależności od tego, czy preferujemy wysoko zabudowane bluzki, czy też wolimy nieco swobody w obrębie własnej twarzy i szyi, możliwe jest zastosowanie dwóch wariantów, z golfem przyjemnie otulającym szyję, w bardzo klasycznym wydaniu, lub swobodnie opadającym fragmentem materiału, tworzącym cudowne kompozycje na piersi. Ponadto dostępne są fasony bardzo proste i klasyczne, zwykle wykonane z bawełny, w jednolitym kolorze, które świetnie pasują do większości stylizacji, jak i te bardziej fantazyjne, przeznaczone na specjalne okazje.

            Niektórzy styliści twierdzą, że w szafie każdej kobiety niezależnie od wieku powinien znaleźć się przynajmniej jeden klasyczny golf w dowolnie wybranym kolorze. Zestawiony z prostymi jeansami i żakietem, uzupełnione o odpowiednią biżuterię i szpilki doskonale sprawdzą się zarówno w pracy, jak i podczas wieczornego spotkania z przyjaciółmi.

            Golf to także świetna propozycja dla każdej pani, która nie lubi nosić szalików. Dzięki fasonowi z kołnierzem otulającym szyję, nawet w środku zimy będzie jej przyjemnie ciepło, a wiatr nie będzie przedostawał się od góry kurtki lub płaszcza.