Piękna sylwetka w modnych butach

W otoczeniu pięknych butów i blasku fleszy 14 marca 2012 roku nastąpiło oficjalne otwarcie butiku Stivali w Poznaniu. Licznie przybyli goście oprócz podziwiania nowej kolekcji damskiego obuwia, mogli skorzystać z wielu atrakcji przygotowanych przez organizatorów.

 

Dostępne w salonie obuwie wzbudziło wśród gości ogromny entuzjazm. Kolekcję Stivali chwalono głównie za jakość wykonania, prostotę oraz wykorzystanie najnowszych trendów. Zaprezentowana na otwarciu kolekcja utrzymana została w neutralnych barwach. Dominowały szarości, czerń oraz beż. Obecne na imprezie Panie zgodnie twierdziły, że każda kobieta znajdzie tu coś dla siebie, począwszy od eleganckich i niebotycznie wysokich szpilek, kończąc na dziewczęcych baletkach.

Dodatkową atrakcją wydarzenia była obecność przedstawicielek perfumerii Douglas oraz instruktorów klubu Remplus Fitness. Oprócz prezentacji kolekcji obuwia, goście mogli skorzystać z porad jak osiągnąć atrakcyjną sylwetkę lub uzyskać cenne wskazówki odnośnie doboru odpowiednich kosmetyków pielęgnacyjnych. – „Piękna sylwetka w butach Stivali” to hasło przewodnie imprezy towarzyszącej otwarciu butiku. Chcieliśmy połączyć miłość do pięknych butów i szczupłej sylwetki, stąd pomysł na taką formułę – mówi Larysa Dobosz, organizatorka i instruktorka zajęć Bott-up w Remplus Fitness – Goście mogli uzyskać informację odnośnie zalecanych treningów i kosmetyków, dzięki którym udoskonalą swoje ciała i pozwolą jeszcze lepiej prezentować się w eleganckich szpilkach. Z uwagi na duże zainteresowanie, z pewnością będziemy organizować podobne eventy – mówi Olga Barszczewska, właścicielka butiku Stivali. Kolejną niespodzianką była obecność Marcina Boguckiego, dietetyka, który podzielił się wskazówkami jak wysmuklić figurę bez głodu i wyrzeczeń.

W trakcie imprezy goście mogli również spróbować drinków przygotowywanych przez profesjonalnych barmanów z firmy Moët Hennessy i wziąć udział w losowaniu atrakcyjnych nagród ufundowanych przez organizatorów.

© Copyright Moda 2024